Zobacz więcej Kratki, bramki i pergole

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Kratki, bramki i pergole

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka skośna 120 x 68 cm
Strzałka w prawo

Kratka skośna 120 x 68 cm

26,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka skośna to produkt wielofunkcyjny. Jest doskonałą podporą dla wielu roślin pnących. Solidnie wykonana z drewna sosnowego, daje gwarancję wysokiej jakości. Prócz tego stanowi także ozdobę ogrodu. Jeżeli zależy Ci, by Twój ogród był strefą ładu i harmonii, produkt ten nie zaburzy harmonii otaczających kwiatów, lecz jedynie je wyeksponuje. Prosty montaż jest dodatkowa zaletą.

   Cechy i zalety

    Kratka skośna 120 x 68 cm to produkt stworzony do ogrodów i tarasów. Jeżeli jesteś miłośnikiem roślin i kwiatów, lubisz się nimi otaczać i chcesz, by prezentowały się jak najlepiej, powinieneś koniecznie zaopatrzyć się w kratkę. Stworzy ona odpowiednią podporę dla roślin pnących. Zapewni też Twojemu ogrodowi odpowiednią estetykę. Tradycyjny wachlarzowy treliaż pozwala na stworzenie z rozrastających się pnączy prawdziwych roślinnych konstrukcji trójwymiarowych. Z pewnością będzie to niecodzienne urozmaicenie Twojego ogrodu. Kratka skośna jest niezwykle prosta do zamontowania, nie będziesz potrzebował wykorzystywać do tego celu fachowych narzędzi. Kratka skośna została wyprodukowana z drewna sosnowego. Naturalny brązowy kolor doskonale współgra z praktycznie każdą aranżacją ogrodu.

    • Tradycyjny wachlarzowy treliaż
    • Doskonale sprawdza się jako ozdobne podparcie roślin pnących
    • Łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    MarkaBez marki
    Grubość produktu20mm
    Odstępy w poziomie80mm
    Szerokość (cm)68cm
    Wysokość (cm)120cm
    MateriałSosna
    Rodzaj obróbkiImpregnowany
    KolorBrązowy
    Kod produktu3663602430377