Zobacz więcej Kratki, bramki i pergole

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Kratki, bramki i pergole

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka skośna 180 x 60 cm
Strzałka w prawo

Kratka skośna 180 x 60 cm

29,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka skośna znajdzie swoje miejsce w wielu ogrodach, skwerach, a także na balkonach. Jest podparciem dla roślin pnących. Prócz tego, jej niewątpliwą zaletą jest oryginalny wygląd i estetyczne wykonanie. Tradycyjny wachlarzowy treliaż pozwala na stworzenie z rosnących roślin niemal obrazu. Łatwy montaż sprawia, że możesz zamocować produkt bez konieczności użycia profesjonalnych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Kratka skośna 180 x 60 cm to element, który sprawdzi się w Twoim ogrodzie lub na tarasie. Jeżeli kochasz kwiaty, lubujesz się w ogrodnictwie, doskonale wiesz, że niektóre rośliny potrzebują solidnego oparcia. Kratka skośna, prócz walorów funkcyjnych, będzie także ozdobnym elementem podtrzymującym Twoje rośliny. Łatwy montaż sprawi, że nie będziesz musiał wykorzystywać specjalnych narzędzi do jego poprawnego przeprowadzenia. Tradycyjny wachlarzowy treliaż wygląda imponująco i intryguje. Kratka skośna to niebanalny produkt wykonany z naturalnego sosnowego drewna, co czyni go też ekologicznym. To pozwalana wpisanie się w aranżację wielu ogrodów. Zielony kolor nie rzuca się w oczy i doskonale współgra z barwą otaczających go roślin. Jest subtelnym urozmaiceniem ogrodów lub tarasów.

    • Tradycyjny wachlarzowy treliaż
    • Doskonale sprawdza się jako ozdobne podparcie roślin pnących
    • Łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Wysokość (m)1.8m
    Grubość produktu20mm
    KolorZielony
    Rodzaj obróbkiImpregnowany
    Kod produktu3663602430704