LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kratki, bramki i pergole

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Kratki, bramki i pergole

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka wiklinowa rozkładana 180 x 60 cm

Kratka wiklinowa rozkładana 180 x 60 cm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka wiklinowa rozkładana to solidnie wykonany element architektury, który będziesz mógł zastosować w swoim ogrodzie. Możesz zamontować ją jako część konstrukcji ogrodzenia lub potraktować jako element dekoracyjny. Kratka wykonana została z wikliny i jest niezwykle wytrzymała. Sprawdź również inne elementy architektury ogrodowej, które przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepach Castorama.

   Cechy i zalety

    Kratka wiklinowa rozkładana 180 × 60 cm to element, który zastosujesz w swoim ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Może stanowić wsparcie dla pnących roślin. Kratka wiklinowa rozkładana będzie również doskonałym elementem konstrukcyjnym ogrodzenia. Pozwoli Ci wyznaczyć w ogrodzie strefę komfortu. Możesz wykorzystać ją także jako płotek odgradzający ogródek uprawny. Kratka została wykonana z niezwykle plastycznej, a przy tym wytrzymałej i odpornej na trudne warunki atmosferyczne wikliny. Cechuje się niezwykłą stabilnością. Jej montaż jest bardzo prosty, więc wykonasz go samodzielnie. Do instalacji kratki nie będziesz musiał korzystać ze specjalistycznych i drogich narzędzi. Sprawdź jakie akcesoria ogrodowe przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepach Castorama.

    • Rozkładana

    Specyfikacja techniczna

    MateriałWiklina
    KolorBrązowy
    Kod produktu3663602430438