Zobacz więcej Drewno dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno dekoracyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krążek drewniany Floorpol śr. 100-200 mm gr. 35 mm sosnowy
Strzałka w prawo

Krążek drewniany Floorpol śr. 100-200 mm gr. 35 mm sosnowy

6,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Krążek drewniany Floorpol sosnowy możesz zastosować jako podłoże na ścieżkach lub tarasy. Możesz użyć go także do wyłożenia całego skweru. Drewniany krążek doskonale znosi duże obciążenia, więc doskonale sprawdzi się także w roli podjazdu i często uczęszczanego chodnika przed domem. Produkt możesz także zastosować wewnątrz budynków wedle swojego pomysłu! . Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Krążek drewniany Floorpol śr. 100–200 mm gr. 35 mm sosnowy to produkt naturalny, który cechuje łatwość użycia oraz wszechstronne zastosowanie. Doskonale sprawdzi się w ogrodzie, gdzie wytyczy ścieżkę pomiędzy rabatami kwiatowymi lub ogródkiem warzywnym. Może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Krążek drewniany Floorpol sosnowy może być używany jako podstawka dekoracyjna pod rośliny. Jeśli zajmujesz się rękodziełem, to krążek możesz wykorzystać jako stabilny spód dla swojej rzeźby. Przy pomocy różnego typu dłut możesz również udekorować powierzchnię krążka i wyryć na nim ozdobne wzorki. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór krążków drewnianych. Są to modele o różnej średnicy. Sprawdź ich dostępność na naszej stronie internetowej.

    • Produkt naturalny
    • Łatwość użycia
    • Wszechstronne zastosowanie

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)20cm
    Grubość produktu35mm
    Waga (kg)0.5kg
    MateriałSosna
    Wysokość (cm)3.5cm
    Głębokość (cm)20cm
    MarkaFloorpol
    Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
    Przeznaczeniewewnątrz i na zewnątrz
    Kod produktu5907508719067