icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kredy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Akcesoria do zaznaczania

Strzałka w prawo

Kredy

Strzałka w prawo

Kreda do trasowania Topex czerwona

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kreda do trasowania Topex czerwona
14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kreda w kolorze czerwonym to przyrząd traserski, który służy do wyznaczania różnego rodzaju linii. Produkt sprawdzi się podczas prac remontowych oraz budowlanych. Wykorzystasz go podczas wymiany instalacji elektrycznej lub sanitarnej. Sproszkowana kreda znajduje się w butelce z aplikatorem, dlatego nie będziesz miał problemów z precyzyjną aplikacją.

  Cechy i zalety

  Kreda do trasowania w kolorze czerwonym, jest przeznaczona do współpracy ze sznurem traserskim. Produkt umożliwi Ci łatwe poprowadzenie prostych linii czy wyznaczenie poziomu na ścianach. Element pozostawi delikatny ślad na powierzchni trasowanej. Kreda sprawdzi się podczas wymiany instalacji elektrycznej lub sanitarnej. Dzięki niej wygodnie przemeblujesz pomieszczenie. Sproszkowana kreda znajduje się w specjalnej butelce, która jest zakończona aplikatorem. Dzięki temu produkt wygodnie umieścisz na sznurze. Czerwony kolor sprawia, że kreda będzie się odznaczała na powierzchni. Produkt cechuje się także dobrą przyczepnością do podłoża. W prezentowanej ofercie znajdziesz także inne przyrządy traserskie – ołówki stolarskie, ciesielskie oraz flamastry.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk1
   Typ opakowaniaszt.
   Kolorczerwony
   Kod produktu5902062111876