Zobacz więcej Akcesoria do kanalizacji

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Akcesoria do kanalizacji

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Króciec syfonu Ani-plast z wyjściami do pralki / zmywarki 40 mm

Króciec syfonu Ani-plast z wyjściami do pralki / zmywarki 40 mm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Króciec syfonu Ani-plast z wyjściami do pralki / zmywarki posłuży Ci do rozbudowy systemu odpływowego w Twoim mieszkaniu. Produkt cechuje się funkcjonalnym kształtem oraz świetnym wykonaniem. Połączysz go z innymi częściami sanitarnymi Ani-plast. Wszystkie komponenty znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź dostępne produkty i wybierz wszystko, co niezbędne.

   Cechy i zalety

    Planujesz instalację sanitarną w swoim mieszkaniu? Króciec syfonu Ani-plast z wyjściami do pralki / zmywarki 40 mm to część, której nie może w niej zabraknąć. Produkt został wyprodukowany z polipropylenu. Tworzywo jest wytrzymałe, co przekłada się na kondycję i pracę elementu. Oprócz tego komponent armatury sanitarnej jest odporny na uszkodzenia i przez długi czas zachowuje swoje najważniejsze właściwości. Na uwagę zasługuje budowa króćca, która ma specjalne zastosowanie podczas rozbudowy instalacji. Dwa wyjścia nadadzą się do pralki i zmywarki. Króciec syfonu Ani-plast z wyjściami do pralki / zmywarki jest niezbędny, by zapewnić prawidłową pracę domowych urządzeń i odprowadzać ścieki. Jest łatwy w montażu i pozwala uzyskać szczelne łączenie. Na produkt obowiązuje dwuletnia gwarancja.

    • Rozbudowa syfonu
    • Dwa wyjścia do pralki lub zmywarki
    • Średnica 40 mm
    • Rozmiar przyłącza: 1 1/2"

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu40mm
    Zastosowanie syfonuZlewozmywak
    Kod produktu5901095514241