Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Króciec z wyjściem do pralki/zmywarki 1 1/2" x 1 1/2"

Króciec z wyjściem do pralki/zmywarki 1 1/2" x 1 1/2"

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu praktycznego króćca z łatwością podłączysz Twoją pralkę lub zmywarkę do sieci kanalizacyjnej. Zużyta przez urządzenie woda będzie mogła swobodnie ujść, umożliwiając mu prawidłowe funkcjonowanie. Element z pewnością posłuży Ci przez długi czas, ponieważ został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

   Cechy i zalety

    Przy pomocy praktycznego króćca z powodzeniem podłączysz Twoją pralkę lub zmywarkę do sieci kanalizacyjnej. Prawidłowe odprowadzenie zużytej przez urządzenie wody zapewni jego poprawne funkcjonowanie. Do wyprodukowania elementu zastosowano wytrzymałe mechanicznie, trwałe tworzywo sztuczne, które jest niezwykle odporne na szkodliwe działanie wody. Dzięki temu z powodzeniem będzie Ci służyć przez długi czas, dbając o właściwe działanie sprzętu. Biały kolor króćca idealnie skomponuje się z odcieniem większości pralek i ich wężów odpływowych, co umożliwi Ci stworzenie estetycznej kompozycji, która nie będzie rzucać się w oczy. W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria do instalacji hydraulicznych, które usprawnią wiele prac w Twoim domu.

    • Trwałe tworzywo
    • Uniwersalne wymiary rury
    • Uniwersalne wymiary gwintów

    Specyfikacja techniczna

    Zastosowanie syfonuZmywarki i pralki
    KolorBiały
    Kod produktu5901095512490