icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Kroplówka do pelargonii Agrecol 35 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kroplówka do pelargonii Agrecol 35 ml
3,98
/ szt.
113,71
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kroplówka do pelargonii Agrecol to preparat, który ma działanie odżywcze. Dzięki temu zapewnia doskonały wzrost pelargoniom w Twoim przydomowym ogrodzie. Roślina z kroplówki pobiera składniki niezbędne do wzrostu. Dzięki temu kwiatostany, liście i gałązki pelargonii będą bujne, zdrowe i przede wszystkim będą prezentowały się niezwykle atrakcyjnie.

  Cechy i zalety

  Kroplówka do pelargonii Agrecol 35 ml to preparat w postaci aplikatora na jedną roślinę. Pozwala dostarczyć roślinie niezbędnych składników mineralnych do wzrostu. Preparat powinien być stosowany bezpośrednio na podłoże pod pelargonią. Dzięki temu korzenie rośłiny będą w szybki sposób pobierały odżywcze wartości. W efekcie roślina odwdzięczy się bujnym ukwieceniem i zielonymi, grubymi liśćmi. Kroplówka do pelargonii Agrecol zawiera naturalne substancje regenerujące podłoże. Oprócz tego, że zapewnia bujny wzrost pelargoniom to pobudza je do ciągłego kwitnienia. Kroplówka ma kompaktowy i wygodny aplikator. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór preparatów wspierających wzrost i rozwój roślin. Oprócz produktów przeznaczonych do pelargoni znajdziesz również inne rodzaje nawozów.

  • Zawiera naturalne substancje regenerujące podłoże
  • Zapewnia bujny wzrost pelargonii
  • Pobudza do ciągłego kwitnienia
  • Wygodny aplikator
  • Odżywiające

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5902341004936