Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kroplówka do storczyków Agrecol 35 ml
Strzałka w prawo

Kroplówka do storczyków Agrecol 35 ml

3,98
/ szt.
113,71
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kroplówka do storczyków Agrecol to preparat, który w swoim składzie zawiera naturalne substancje regenerujące podłoże. Produkt ma za zadanie pobudzić storczyki do intensywnego kwitnienia i zapewnić im zdrowe, odżywione liście. Dużym atutem produktu jest jego wygodny aplikator, który pozwala na równomierne podlanie podłoża.

   Cechy i zalety

    Kroplówka do storczyków Agrecol 35 ml to preparat, który zawiera naturalne substancje, regenerujące podłoże. Produkt ma skoncentrowany skład, dzięki czemu szybko i efektywnie pobudza storczyki do intensywnego kwitnienia. Kroplówka do storczyków Agrecol zapewnia zdrowe liście. Kwiaty będą miały intensywny kolor i utrzymają się przez długi czas. Niewątpliwym atutem produktu jest jego wygodny aplikator. Kroplówka do storczyków musi być zakroplona na podłoże pod storczykiem. Produkt ma formę płynną. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór preparatów pielęgnacyjnych dla roślin. Wśród produktów czeka na Ciebie również wiele nawozów do storczykom. Już dziś zadbaj o piękny wygląd kwiatów w Twoim domu.

    • Zawiera naturalne substancje, regenerujące podłoże
    • Pobudza storczyki do intensywnego kwitnienia
    • Zapewnia zdrowe liście
    • Wygodny aplikator
    • Kroplówka

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Kod produktu5902341004912