Zobacz więcej Naziemne systemy nawadniania

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kroplownik regulowany 10 szt.

Kroplownik regulowany 10 szt.

18,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kroplownik regulowany jest elementem umożliwiającym precyzyjne i bezpośrednie podlewanie korzeni roślin. Posiada regulację przepływu wody. Charakteryzuje go dwuletnia gwarancja. Należy do składowych systemów nawadniających. Wykonany z tworzywa sztucznego, jest odporny na wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz biologicznych.

   Cechy i zalety

    Kroplownik regulowany jest elementem systemów nawadniających służącym do precyzyjnego i bezpośredniego podlewania korzeni roślin w Twoim ogrodzie oraz na działce. Charakteryzuje się regulacją przepływu. Kroplownik regulowany jest używany do nawadniania roślin posiadających szeroki system korzeniowy. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne gwarantuje produktowi odporność na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych oraz eliminuje glony, roztocza i grzyby. Kroplownik regulowany będzie niezbędną pomocą w Twoich wysiłkach w tworzeniu pięknego ogrodu. Kroplownik regulowany jest dostosowany do warunków klimatycznych i potrzeb roślin. Nadaje się do bezpośredniego montażu w rurze głównej 1/2″, 13–16 mm lub w rurze zasilającej 1/4″, 4–6 mm. Produkt posiada regulowany przepływ wody 0–40 l/godz.

    • Regulacja przepływu wody
    • Precyzyjne i bezpośrednie podlewanie korzeni rośliny
    • 2 lata gwarancji
    • Do bezpośredniego montażu w rurze głównej 1/2″ (13–16 mm) lub w rurze zasilającej 1/4″ (4–6 mm); regulowany przepływ wody 0–40 l/godz. w celu dostosowania go do warunków klimatycznych, potrzeb roślin i wymagań gleby

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu10
    Średnica produktu23mm
    Szerokość produktu23mm
    Wysokość produktu35mm
    SeriaRainjet
    Waga produktu60g
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu8000625912254