Zobacz więcej Zawory kulowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Zawory hydrauliczne

Strzałka w prawo

Zawory kulowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kurek kulowy Idmar Group ze złączem do gazu DN15

Kurek kulowy Idmar Group ze złączem do gazu DN15

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kurek kulowy do gazu ze śrubunkiem został wykonany z mosiądzu wzbogaconego o nikiel. Dzięki temu zawór kulowy zachowuje odpowiednią twardość, a także jest odporny na szkodliwe działanie korozji. Kurek posiada poręczną rączkę, której przekręcenie o 90 stopni zamyka lub otwiera dopływ gazu. Produkt znajdziesz w wielu rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Kurek kulowy ze złączem do gazu to jeden z niezbędnych elementów armatury zaworowej, której zadaniem jest otwieranie oraz zamykanie przepływu gazu. Montaż zaworu odbywa się poprzez łączenie gwintowe wewnętrze oraz zewnętrzne. Warto pamiętać, by znajdował się w miejscu dostępnym jedynie dla właściciela budynku. Element posiada ergonomiczną rączkę, której przekręcenie spowoduje odcięcie źródła gazu. Wystarczy wykonanie obrotu o 90 stopni, tak by szczelnie zamknąć przepływ. Wszystko za sprawą specjalnego mechanizmu, którego centrum stanowi kula z przelotem. Gdy zawór jest otwarty kula przepuszcza medium, po wykonanie ¼ obrotu – kula zakrywa gniazdo i blokuje przepływ. Produkt został wykonany z mosiądzu niklowego, który wykazuje dużą odporność na korozję, a także twardość.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Dowolna pozycja montażowa
    • Szybki montaż bez ingerowania w pozostałą cześć instalacji

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZawór kulowy do gazu
    MarkaIdmar Group
    SeriaProfi
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5907732020229