LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kurtyny przeciwpyłowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Kurtyny przeciwpyłowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kurtyna przeciwpyłowa 2,15 x 1 m

Kurtyna przeciwpyłowa 2,15 x 1 m

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kurtyna przeciwpyłowa doskonale sprawdzi się podczas każdego remontu. Pozwoli z łatwością oddzielić od siebie pomieszczenia i osłonić meble oraz sprzęty, dzięki czemu znakomicie chroni przed kurzem, pyłem czy kroplami farby oraz znacznie ułatwia późniejsze sprzątanie. Może być używana wielokrotnie, co zmniejsza koszty i ułatwia pracę.

   Cechy i zalety

    Kurtyna przeciwpyłowa wykonana z folii to przydatny produkt podczas wykonywania remontu. Dzięki niej z łatwością osłonisz podłogę i meble, zabezpieczając je przed zabrudzeniem i uszkodzeniem przez pył, kurz czy krople farby. Doskonale sprawdzi się, jeśli wykonujesz prace tylko w pewnej części mieszkania, pozwalając odgrodzić od siebie pomieszczenia. Znacznie ułatwia sprzątanie po remoncie, dzięki czemu szybciej będziesz mógł cieszyć się upragnionym efektem końcowym. Kurtynę możesz wykorzystać wielokrotnie, dzięki czemu niezaplanowane malowanie nie będzie już więcej problemem. Kurtyny z powodzeniem użyjesz również do ochrony mebli i sprzętów podczas transportu oraz gdy planujesz je dłużej przechowywać, np. w magazynie. Dzięki temu z łatwością zabezpieczysz je przed przypadkowymi uszkodzeniami i kurzem.

    • Produkt nie do zabawy

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu0.07mm
    Grupa kolorystycznaNaturalny
    MateriałPolietylen o wysokiej gęstości (HDPE)
    Kod produktu5907650211938