Zobacz więcej Kuwety i kratki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Kuwety i kratki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kuweta malarska 18 cm

Kuweta malarska 18 cm

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kuweta malarska to uniwersalny pojemnik przeznaczony do przechowywania farby podczas prac malarskich. Jest wykonany z wytrzymałego plastiku, dlatego posłuży do wszelkiego rodzaju prac remontowych przez długi czas. Niewielki rozmiar kuwety pozwoli na jej wykorzystanie w miejscach ciasnych bądź mało dostępnych. Rozmiar kuwety jest poręczny, co sprawia, że pomieści ona narzędzia różnych wielkości od najmniejszych pędzli po wałki.

   Cechy i zalety

    Kuweta malarska 18 cm to uniwersalny pojemnik przeznaczony do przechowywania farby podczas prac budowlanych, remontowych i warsztatowych. Wykonana jest z mocnego tworzywa sztucznego, dzięki czemu można z niej korzystać przez długo czas bez ryzyka szybkiego jej zniszczenia. Przydaje się podczas malowania różnych powierzchni zarówno w domu, w ogrodzie, jak i w pomieszczeniach gospodarczych. Świetnie sprawdzi się także przy renowacji zabytków. Produkt jest wyjątkowo lekki, co sprawia, że mogą go używać osoby o zróżnicowanej sile. Niewielki rozmiar kuwety pozwoli na jej wykorzystanie w miejscach ciasnych bądź mało dostępnych takich jak strychy, poddasza, garderoby bądź garaże. Kształt produktu gwarantuje wydajną pracę bez ryzyka szybkiego zużycia materiału malarskiego. Wanienka pomieści narzędzia różnej wielkości – od najmniejszych pędzli po wałki.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKuweta malarska
     Długość produktu320mm
     Szerokość produktu250mm
     MateriałTworzywo sztuczne
     KompatybilnośćWałek 18 cm
     Kod produktu4002168761836