Zobacz więcej Kuwety i kratki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Kuwety i kratki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kuweta malarska 31 x 35 cm

Kuweta malarska 31 x 35 cm

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kuweta malarska firmy Mako to uniwersalny pojemnik przeznaczony do rozprowadzaniu farby podczas wykonywania prac remontowych, budowlanych i renowacyjnych. Wyprofilowane dno sprawia, że wałki i pędzle nie zbierają nadmiernie farby, przez co ściany mogą być malowane efektywniej. Wykonana jest z trwałego materiału, jakim jest tworzywo sztuczne, dzięki czemu zapewnia komfort użytkowania przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Kuweta malarska firmy Mako to pojemnik przeznaczony do rozprowadzania farby na wałku oraz zbierania jej nadmiaru. Wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego, które gwarantuje Ci komfort użytkowania kuwety przez długi czas, bez ryzyka szybkiego zużycia i potrzeby wymiany produktu na inny. Dzięki niewielkim rozmiarom sprawdza się ona w miejscach ciasnych i słabo dostępnych, takich jak garaże, piwnice, poddasza, a także elewacje budynków i dachy. Kuweta jest lekka i poręczna, przez co z łatwością może być użytkowana przez słabsze osoby. Wykorzystasz ją w pracy z różnymi narzędziami malarskimi – zarówno z pędzlami, jak i wałkami. Produkt pomoże Ci również oszczędzić miejsce i utrzymać czystość wokół stanowiska pracy.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu4002168761867