Zobacz więcej Zestawy malarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Zestawy malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kuweta z wałkiem Flock 10 cm fi 35 mm

Kuweta z wałkiem Flock 10 cm fi 35 mm

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kuweta z wałkiem Flock to zestaw malarski, który pozwala na równomierne rozprowadzanie powłok malarskich na powierzchniach ścian. Wałek po odsączeniu farby na kuwecie ułatwia aplikowanie jej cienkich warstw. Nadaje się do nakładania finalnych powłok, ponieważ pozostawia idealnie gładką powierzchnię. Nie gubi włosia i strzępków materiału. Doskonale sprawdza się podczas stosowania farb akrylowych i wodorozcieńczalnych.

   Cechy i zalety

    Kuweta z wałkiem Flock to zestaw malarski, który umożliwia wygodne malowanie ścian i sufitów. Rozmiar obu sprawia, że komplet świetnie sprawdza się podczas malowania wąskich i gładkich powierzchni. Doskonale nadaje się do malowania farbami akrylowymi i wodorozcieńczalnymi. Specjalny materiał, z którego został wykonany wałek, nie tworzy na malowanej powierzchni pęcherzyków powietrza. Nie gubi też włosia tak jak pędzel i nie pozostawia strzępków materiału na malowanych powierzchniach. Kuweta zawarta w zestawie pozwala na odsączenie nadmiaru farby z wkładu oraz zachowanie czystości podłoża. Zapewnia też wydajniejsze wykorzystanie substancji kryjącej. Możesz też skompletować wkłady o innych średnicach i szerokościach, które są dostępne w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5907650210306