LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zestawy malarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Zestawy malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kuweta z wałkiem Flock 5 cm fi 35 mm

Kuweta z wałkiem Flock 5 cm fi 35 mm

15,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw malarski to świetny sposób na praktyczne i atrakcyjne wykończenie domu. Świetnie sprawdzi się on podczas wszelkich prac remontowych. Komplet składa się z pojemnika przeznaczonego do przechowywania farby oraz wałka, który pozwoli na pomalowanie powierzchni bez pozostawiania smug. W ofercie znajdziesz również inne narzędzia.

   Cechy i zalety

    Zestaw malarski to doskonały sposób na wykończenie Twojego gospodarstwa domowego w praktyczny i atrakcyjny sposób. Świetnie sprawdzi się on podczas remontów. Składa się on z dwóch elementów, przestronnego pojemnika przeznaczonego do przechowywania farby oraz z wygodnego wałka służącego do nakładania produktu na ścianę lub sufit. Solidne materiały użyte na etapie produkcji pozwolą na długoletnie korzystanie z narzędzi. Dzięki kuwecie z wysokimi bokami emalia nie będzie wylewała się na zewnątrz i nie pobrudzisz podłogi. Wałek usprawni proces nakładania farby oraz sprawi, że nie powstaną żadne smugi, co zapewni ścianom estetyczny wygląd. W ofercie znajdziesz różnego rodzaju narzędzia, które pomogą przy pracach w Twoim domu.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5907650211082