icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pręty, rury i sztangi budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kwadrat stalowy gładki 6 x 6 mm dł. 2 m

Kwadrat stalowy gładki 6 x 6 mm dł. 2 m

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kwadratowy pręt przydaje się w czasie tworzenia stalowych konstrukcji – instalacja wykonana z tego materiału zachowa pierwotny stan przez długi czas. Produkt wykorzystywany jest przykładowo podczas stawiania hal oraz dużych namiotów. Możesz zastosować go też w czasie montowania półek warsztatowych lub altanki. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Kwadratowy pręt przydaje się w czasie prac budowlanych, ponieważ umożliwia stawianie konstrukcji ze stali – materiał ten jest odporny na wyginanie się oraz pękanie, więc powstała instalacja zachowa nienaganny stan przez długi czas. Produkt wykorzystywany jest przykładowo podczas montowania hal przemysłowych lub namiotów. Z powodzeniem możesz zastosować go też w przydomowym warsztacie w czasie tworzenia kwietnika lub altanki. Znakomicie sprawdza się również w przypadku instalowania półek warsztatowych, gdzie tworzy idealne miejsce do przechowywania przydatnych akcesoriów. Pręty połączysz z łatwością za pomocą prostych narzędzi, błyskawicznie wykonując zaplanowane prace. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, wobec czego z powodzeniem wybierzesz model adekwatny do własnych oczekiwań.

    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Możliwość cięcia według własnych potrzeb

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2000mm
    Grubość arkusza materiału6mm
    Grupa kolorystycznaSzary
    MateriałStal
    Kod produktu5906711272390