Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kwasomierz glebowy z płynem Heliga 35 ml
Strzałka w prawo

Kwasomierz glebowy z płynem Heliga 35 ml

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kwasomierz glebowy umożliwia pomiar ph gleby, dzięki czemu możesz na bieżąco kontrolować stan ziemi w swoim ogrodzie. Przyda się z pewnością, żeby określić czy Twoje kwiaty i rośliny mają odpowiednie warunki do kwitnienia. Kwasomierz jest gotowy do użycia zaraz po zakupie – w opakowaniu znajdziesz wszystkie niezbędne do pomiaru części: mieszadełko, płyn heliga, ceramiczną płytkę i instrukcję obsługi.

   Cechy i zalety

    Kwasomierz glebowy służy do pomiaru ph gleby w ogrodzie – z jego pomocą zapewnisz swoim kwiatom odpowiednią pielęgnację. Dzięki temu produktowi, stworzysz możliwość bieżącej kontroli warunków, w jakich Twoje rośliny rozkwitają. W opakowaniu znajdziesz pełny komplet akcesoriów, niezbędnych do poprawnego pomiaru – nie musisz ich kupować pojedynczo. Kwasomierz jest łatwy w obsłudze – należy na papierek nanieść niewielką ilość płynu zmieszanego z ziemią, a następnie obserwować zmiany w odbarwieniu. Uzyskany w ten sposób kolor wystarczy porównać ze skalą barw, która znajduje się na płytce. Kwasomierz może być wykorzystywany do fachowego pomiaru gleby nie tylko w ogrodzie, ale i na gruntach przeznaczonych do dużych upraw.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Typ produktuZestaw do badania pH gleby
     W zestawiePłyn heliga 35 ml, ceramiczna płytka , mieszadełko oraz instrukcja obsługi
     Miejsce stosowaniaOgród
     Kod produktu5905620014145