Zobacz więcej Sztuczne rośliny

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny domowe

Strzałka w prawo

Sztuczne rośliny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kwiat sztuczny monstera Jumi w doniczce 25 cm

Kwiat sztuczny monstera Jumi w doniczce 25 cm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kwiat sztuczny monstera Jumi w doniczce jest świetnie rozwiązanie, jeśli chcesz mieć kwiaty w mieszkaniu, a zupełnie nie znasz się na ich pielęgnacji. Jego wymiary wynoszą 25 x 28 x 28 cm. Dekoracja do złudzenia przypomina swój żywy odpowiednik. Nie musisz jej jednak podlewać ani stawiać w nasłonecznionym miejscu. Produkt odznacza się niezwykłą trwałością, dlatego posłuży Ci przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Chcesz ozdobić wnętrze mieszkania kwiatami, jednak nie znasz się na ich pielęgnacji? Kwiat sztuczny monstera Jumi w doniczce 25 cm to świetna alternatywa, dzięki której pomieszczenia w Twoim mieszkaniu nabiorą charakteru. Jego wymiary wynoszą 25 x 28 x 28 cm. Ozdoba nie wymaga pielęgnacji czy dostępu do światła słonecznego. Kwiat sztuczny monstera Jumi w doniczce wygląda bardzo realistycznie, dzięki czemu skupia na sobie uwagę niejednej osoby. Produkt wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na zniszczenia oraz odznacza się niezwykłą trwałością. Przez długi czas zachowa swój wyjątkowy wygląd. Ponadto bardzo łatwo utrzymasz ozdobę w czystości. W sklepie Castorama znajdziesz szeroki wybór ozdobnych, sztucznych roślin.

    • Wygląda bardzo naturalnie
    • Gotowa dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    MarkaJumi
    KolorZielony
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5900410900370