Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik do prętów gwintowanych Benox 10 x 30 mm

Łącznik do prętów gwintowanych Benox 10 x 30 mm

2,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik do prętów gwintowanych Benox jest niezbędny przy wykonywaniu różnorodnych prac budowlanych. Dzięki niemu bez większego wysiłku i konieczności użycia specjalistycznych narzędzi wykonasz przedłużenie prętów. Element jest wykonany w formie obustronnej nakrętki. W naszej ofercie znajdziesz łączniki Benox w różnych wariantach wymiarowych.

   Cechy i zalety

    Szukasz sposobu na trwałe i szczelne połączenie dwóch prętów o tej samej średnicy? Do tego typu prac przyda Ci się łącznik do prętów gwintowanych Benox 10 x 30 mm. Element został wykonany na wzór nakrętki, co znacznie ułatwia wykonanie precyzyjnego połączenia. Wystarczy, że wkręcisz pręty z obu stron, by uzyskasz wymagane przedłużenie. Element został wykonany ze stali ocynkowanej. Materiał cechuje się trwałością, a dodatkowa warstwa ocynku gwarantuje ochronę przed korozją. Dzięki temu łącznik do prętów gwintowanych Benox cechuje się także doskonałą żywotnością. Produkt wykonany jest w standardowym rozmiarze, który dopasujesz do średnicy danego pręta. Dla Twojej wygody w opakowaniu znajduje się aż sto sztuk łączników.

    • Przedłużane
    • Zabezpieczone przeciwkorozyjnie warstwą ocynku
    • Wymiary standardowe

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu100
    Długość produktu30mm
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602308614