Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik do prętów gwintowanych Benox 14 x 42 mm

Łącznik do prętów gwintowanych Benox 14 x 42 mm

4,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik do prętów gwintowanych Benox to niewielki element, który jest przeznaczony jest do trwałego zespolenia dwóch odcinków gwintowanych prętów. Budowa nakrętki pozwoli Ci stworzyć wytrzymałą i szczelną konstrukcję. Dzięki temu zyskasz przedłużenie na dowolną długość bez skomplikowanych zabiegów. W naszej ofercie znajdziesz także inne warianty wymiarowe łączników Benox.

   Cechy i zalety

    Łącznik do prętów gwintowanych Benox 14 x 42 mm w standardowym wymiarze to doskonałej jakości element przydatny do wielu prac budowlanych. Dzięki niemu w szybki i trwały sposób połączysz dwa odcinki prętów, by uzyskać wymaganą długość. Wyróżnikiem produktu jest także wysoka jakość wykonania. Do produkcji posłużyła stal ocynkowana, która cechuje się wytrzymałością. W ten sposób możesz mieć pewność, że element jest odporny na powstawanie szkodliwej rdzy. Łącznik do prętów gwintowanych Benox o budowie nakrętki zapewnia szybki montaż. W opakowaniu znajdziesz aż pięćdziesiąt sztuk, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że zabraknie Ci łączników w trakcie wykonywania prac. Sprawdź naszą ofertę i wybierz inne funkcjonalne elementy od tego producenta.

    • Przedłużane
    • Zabezpieczone przeciwkorozyjnie warstwą ocynku
    • Wymiary standardowe

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu50
    Długość produktu42mm
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602308638