LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik do prętów gwintowanych Benox 6 x 18 mm

Łącznik do prętów gwintowanych Benox 6 x 18 mm

1,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik do prętów gwintowanych Benox znajdzie praktyczne zastosowanie na etapie wykonywania wielu prac budowlanych. Atutem jest proste użytkowanie oraz wysoka jakość wykonania elementu. Ze względu na standardowy rozmiar bez problemu dopasujesz go do dostępnych na rynku prętów gwintowanych. Sprawdź także inne warianty łączników Benox, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

   Cechy i zalety

    Łącznik do prętów gwintowanych Benox 6 x 18 mm jest niezbędnym elementem, który przyda się na placu budowy. Jest łatwy w użytkowaniu ze względu na szczególną budowę i formę połączenia. Typ nakrętki pozwoli Ci szczelnie wprowadzić pręty z obu stron produktu bez użycia specjalistycznych narzędzi. Oprócz tego łącznik wyróżnia się jest także jakością wykonania. Do produkcji posłużyła bowiem stal ocynkowana, która cechuje się trwałością. Jej powierzchnia została skutecznie zabezpieczona ocynkiem, który ma na celu ochronę przed korozją. W ten sposób możesz mieć także pewność, że łącznik do prętów gwintowanych Benox zachowa żywotność na długi czas. Duże opakowanie sprawia, że podczas pracy nie zabraknie Ci przydatnego elementu.

    • Przedłużane
    • Zabezpieczone przeciwkorozyjnie warstwą ocynku
    • Wymiary standardowe

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu250
    Długość produktu18mm
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602308669