Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik do prętów gwintowanych Benox 8 x 24 mm

Łącznik do prętów gwintowanych Benox 8 x 24 mm

1,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik do prętów gwintowanych Benox posłuży Ci do wykonania przedłużanej konstrukcji w prosty i szybki sposób. Obszarem zastosowania elementu jest przede wszystkim plac budowy. Produkt cechuje się wysokiej jakości wykonaniem oraz prostotą użycia. W naszej ofercie znajdziesz łączniki Benox dostępne w standardowych rozmiarach, które łatwo dopasujesz do prętów.

   Cechy i zalety

    Łącznik do prętów gwintowanych Benox 8 x 24 mm ze względu na specjalnie zaprojektowaną budowę jest bardzo łatwy w użyciu. Forma nakrętki wymaga jedynie wprowadzenia pręta z obu stron. Solidnie dokręcając element z każdej strony, zyskasz szczelne połączenie oraz przedłużenie na żądaną długość. Do wykonania łącznika została wykorzystana stal ocynkowana. Materiał odznacza się wysoką trwałością. Powierzchnia została dodatkowo zabezpieczona przed pojawieniem się korozji, co ma znaczny wpływ na żywotność i jakość połączenia. Łącznik do prętów gwintowanych Benox jest dostępny w opakowaniach liczących aż dwieście sztuk. Zatem nie musisz obawiać się o to, że podczas pracy zabraknie Ci elementów łączących. Sprawdź także inne rozmiary łączników tej marki w naszej ofercie.

    • Przedłużane
    • Zabezpieczone przeciwkorozyjnie warstwą ocynku
    • Wymiary standardowe

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu200
    Długość produktu24mm
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602308676