Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik i gniazdo pojedyncze Ospel Fala natynkowe zestaw białe/dymne

Łącznik i gniazdo pojedyncze Ospel Fala natynkowe zestaw białe/dymne

38,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten utrzymany w minimalistycznym stylu zestaw składa się z pojedynczego łącznika oraz tak zwanego gniazdka dymnego. Wszystkie elementy wykonano z dbałością o szczegóły z wysokiej jakości materiałów, dlatego przez wiele lat będą służyły jako części instalacji elektrycznej w Twoim domu. Ze względu na biały kolor zestawu, możesz go zamontować w niemal każdym pomieszczeniu.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny zestaw elementów instalacji elektrycznej składa się z pojedynczego łącznika oraz gniazdka dymnego. Gniazdko posiada uziemienie, które pozwoli Ci na bezpieczne stosowanie urządzeń elektrycznych, a w przypadku zwarcia ochroni Cię przed ewentualnym porażeniem prądem. Klapka dymna jest dobrym zabezpieczeniem przed dziećmi, a jednocześnie na obudowie gniazdka wykonano zagłębienie, które pomoże Ci w szybkim i sprawnym podłączeniu do niego sprzętu. Zestaw został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporny na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Możesz go zamontować w każdym pomieszczeniu dzięki uniwersalnej barwie, jakim jest biały kolor. W ofercie sklepu znajdziesz również inne elementy instalacji elektrycznej.

    • Seria hermetyczna natynkowa
    • Stopień ochrony IP44
    • Prąd znamionowy 16AX
    • Zaciski gwintowe

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP44
    Napięcie zasilania250V
    Kod produktu5907577412388