Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik kanałów Vents płaski 120 x 60 mm

Łącznik kanałów Vents płaski 120 x 60 mm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik kanałów przeznaczony jest do wykorzystania podczas budowy systemu wentylacyjnego. Sprawdza się w domach prywatnych oraz miejscach, gdzie chcesz zainstalować niewielki ciąg powietrza. Za pomocą produktu szybko i sprawnie połączysz ze sobą szeregowo kanały o odpowiednich wymiarach – w naszej ofercie znajdziesz ich szeroki wybór.

   Cechy i zalety

    Produkt nadaje się do montażu wywiewnych i nawiewnych systemów wentylacyjnych, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Stosując łącznik szybko i sprawnie scalisz ze sobą kanały płaskie w sposób szeregowy. Co ważne, montaż wyrobu przeprowadzisz samodzielnie – nie wymaga użycia narzędzi, ponieważ praca odbywa się metodą na wcisk. Trwałe tworzywo sztuczne, z którego wykonano produkt, wykazuje odporność na uszkodzenia, a także na szkodliwe dla zdrowia pleśnie oraz grzyby. Produkt charakteryzuje się też gładką powierzchnią, co znacznie wpływa na utrzymanie go w czystości – wystarczy go przetrzeć. Mając na uwadze Twoje potrzeby, w naszej ofercie znajdziesz także inne elementy niezbędne do budowy sprawnie działającego systemu wentylacyjnego.

    • Umożliwia szczelne połączenie kanałów płaskich
    • Łatwy montaż na wcisk
    • Kompatybilny z systemem

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5906046102638