icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo

Łącznik kanałowy Vents plaski 204 x 60 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik kanałowy Vents plaski 204 x 60 mm
21,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podczas budowy niewielkich ciągów wentylacyjnych znajdzie zastosowanie łącznik kanałów, ponieważ umożliwia szeregowe scalanie rur. Wyróżnia się prostym montażem, który odbywa się bez użycia specjalistycznych narzędzi, dlatego przeprowadzisz go samodzielnie – praca przebiega na zasadzie wciskania do siepie poszczególnych elementów systemu wentylacyjnego.

  Cechy i zalety

  Chcąc trwale i szczelnie połączyć kanały płaskie, warto zastosować łącznik. Nadaje się on zarówno do wywiewnych, jak i nawiewnych systemów wentylacyjnych – zastosujesz go do prac montażowych w domu prywatnym, jak i w biurze czy miejscu publicznym. Produkt daje Ci możliwość szeregowego układania kanałów płaskich, dzięki czemu umożliwisz powietrzu jeszcze lepszy przepływ. Łącznik wyprodukowana z tworzywa sztucznego, dlatego jest wytrzymały, a także odporny na uszkodzenia – takie rozwiązanie wpływa na jego żywotność. Gładkie powierzchnie, jakimi wyróżnia się wyrób są łatwe do utrzymania w czystości, a także bezpieczne w czasie montażu – brak tu ostrych i wystających elementów, o które można się zranić. Nasz asortyment wzbogacony jest też o inne rodzaje łączników.

  • Umożliwia szczelne połączenie kanałów płaskich
  • Łatwy montaż na wcisk
  • Kompatybilny z systemem

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorBiały
  MateriałPolistyren (PS)
  Kod produktu5906046100993