LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik kanałowy Vents plaski 204 x 60 mm

Łącznik kanałowy Vents plaski 204 x 60 mm

21,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podczas budowy niewielkich ciągów wentylacyjnych znajdzie zastosowanie łącznik kanałów, ponieważ umożliwia szeregowe scalanie rur. Wyróżnia się prostym montażem, który odbywa się bez użycia specjalistycznych narzędzi, dlatego przeprowadzisz go samodzielnie – praca przebiega na zasadzie wciskania do siepie poszczególnych elementów systemu wentylacyjnego.

   Cechy i zalety

    Chcąc trwale i szczelnie połączyć kanały płaskie, warto zastosować łącznik. Nadaje się on zarówno do wywiewnych, jak i nawiewnych systemów wentylacyjnych – zastosujesz go do prac montażowych w domu prywatnym, jak i w biurze czy miejscu publicznym. Produkt daje Ci możliwość szeregowego układania kanałów płaskich, dzięki czemu umożliwisz powietrzu jeszcze lepszy przepływ. Łącznik wyprodukowana z tworzywa sztucznego, dlatego jest wytrzymały, a także odporny na uszkodzenia – takie rozwiązanie wpływa na jego żywotność. Gładkie powierzchnie, jakimi wyróżnia się wyrób są łatwe do utrzymania w czystości, a także bezpieczne w czasie montażu – brak tu ostrych i wystających elementów, o które można się zranić. Nasz asortyment wzbogacony jest też o inne rodzaje łączników.

    • Umożliwia szczelne połączenie kanałów płaskich
    • Łatwy montaż na wcisk
    • Kompatybilny z systemem

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5906046100993