Zobacz więcej Przełączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Przełączniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik PCE w obudowie 16 A 3P IP67

Łącznik PCE w obudowie 16 A 3P IP67

128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik PCE stanowi element konstrukcyjny instalacji elektrycznej. Poprzez jego zastosowanie będziesz mógł bezpiecznie podłączyć sprzęty wykorzystywane podczas pracy w warsztatach oraz zakładach przemysłowych. Łącznik posiada specjalną obudowę, która chroni jego wnętrze przed zewnętrznymi zanieczyszczeniami i tym samym zapobiega jego uszkodzeniu.

   Cechy i zalety

    Łącznik PCE w obudowie to niewielkie akcesorium powszechnie wykorzystywane w pomieszczeniach wyposażonych w ciężkie sprzęty. Poprzez jego zastosowanie będziesz mógł wykonać prawidłową i bezpieczną w użytkowaniu instalację elektryczną. Produkt posiada wysokie parametry wytrzymałościowe – cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwy wpływ wody, tym samym zapobiegając wystąpieniu destrukcyjnych zwarć. Dzięki temu możesz go bezpiecznie wykorzystywać podczas pracy w ciężkich warunkach. Obudowa zapobiega przedostawaniu się pyłów do wnętrza łącznika, co ma wpływ na długotrwałe, prawidłowe funkcjonowanie całej instalacji elektrycznej. W naszym asortymencie znajdują się także inne rodzaje łączników, wobec czego będziesz mógł dopasować model do indywidualnych potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuOdłącznik
     Poziom ochronyIP65
     Napięcie zasilania230V
     Prąd znamionowy16A
     KolorCzerwono - żółto - szary
     Kod produktu5907711172024