Zobacz więcej Przełączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Przełączniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik PCE w obudowie 32 A 3P IP67

Łącznik PCE w obudowie 32 A 3P IP67

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik PCE w obudowie znajdzie zastosowanie podczas budowania systemów elektroinstalacyjnych w halach przemysłowych. Jest to bowiem element doskonale sprawdzający się w bardzo trudnych warunkach – jest odporny na szkodliwe działanie pyłu, wody oraz niepodatny na powstawanie uszkodzeń mechanicznych. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria przydatne w czasie tworzenia instalacji.

   Cechy i zalety

    Łącznik PCE w obudowie z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej hali przemysłowej oraz innych pomieszczeniach, w których korzysta się z ciężkich sprzętów – jest to bowiem jeden z elementów instalacji elektrycznej. Charakteryzuje się ponadprzeciętnymi właściwościami wytrzymałościowymi, wobec czego można stosować go w ekstremalnych warunkach – jest odporny nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na szkodliwe działanie wody, nawet podczas długotrwałego z nią kontaktu. Posiada także ochronę pyłoszczelną oraz nie pozwala na dostęp do jego niebezpiecznych części. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również inne akcesoria przydatne podczas montowania osprzętu elektroinstalacyjnego, więc zaopatrzysz się w potrzebne Ci produkty.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuOdłącznik
     Poziom ochronyIP65
     Napięcie zasilania230V
     Prąd znamionowy32A
     KolorCzerwono - żółto - szary
     Kod produktu5907711172031