Zobacz więcej Ogrodzenia betonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia betonowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik płytek murkowych Joniec
Strzałka w prawo

Łącznik płytek murkowych Joniec

1,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik to akcesorium, które służy do budowy systemów ogrodzeniowych. Odpowiednio wyprofilowany element umożliwia solidne łączenie płytek, tworzących ogrodzenie domu. Powstałe połączeni jest trwałe, dzięki czemu konstrukcja nie ulegnie uszkodzeniu w wyniku różnego rodzaju czynników niszczących. Płyty posiadają wypusty, w które wmontowuje się element. Dzięki temu praca przebiega sprawnie.

   Cechy i zalety

    Łącznik znajdzie zastosowanie podczas budowy systemów – wykorzystasz go do budowy podmurówki ogrodzenia oraz różnego rodzaju murów. Akcesorium służy do solidnego scalania ze sobą płytek, dzięki czemu połączenie jest trwałe i nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem uszkodzeń mechanicznych. Podmurówkę wykonasz sprawnie, ponieważ płyty posiadają odpowiednio wyprofilowane wypusty, na które umieszczany jest łącznik. Element został wykonany z trwałego tworzywa, dlatego nie ulegnie uszkodzeniu pod wpływem różnego rodzaju czynników niszczących. System doskonale sprawdza się w sytuacji zbrojenia poziomego, ponieważ pręty możemy zamocować w dowolnej pozycji. To znacznie ułatwia wykonanie ogrodzenia wokół domu i sprawia, że praca nie zabiera dużo czasu.

    • Klasyczny i naturalny design
    • Bogata kolorystyka
    • Stosunkowo niska cena budowy ogrodzenia
    • Wymiary produktu: 108 x 20 x 55 mm

    Specyfikacja techniczna

    MarkaJoniec
    Kod produktu5901874920539