Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik płytka perforowana Simpson 100 x 200 x 2 mm

Łącznik płytka perforowana Simpson 100 x 200 x 2 mm

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płytkę wykorzystasz podczas tworzenia drewnianych konstrukcji. Produkt zapewni Twoim elementom wyjątkowo mocne łączenie, przez co będziesz mógł bezpiecznie korzystać z samodzielnie wykonanych budowli. Płytka perforowana znajdzie zastosowanie podczas budowania domku kanadyjskiego, ogrodowej altanki czy też stawiania szalunku.

   Cechy i zalety

    Płytka perforowana przeznaczona jest do wykorzystania podczas prac ciesielskich. Element posiada wysokie właściwości wytrzymałościowe – do jego produkcji użyto ocynkowanej stali, dzięki czemu jest odporny na korodowanie i umożliwia pracę z jego wykorzystaniem w wilgotnych pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Produkt posiada specjalnie rozmieszczone otwory, dzięki czemu możesz go dokładnie przykręcić do podłoża przy użyciu klasycznych narzędzi za pomocą wkrętów oraz gwoździ. Łączniki zaleca się mocować parami – pozwoli to zapewnić całości odpowiednio wysoką stabilność oraz sztywność. W zależności od rodzaju tworzonej przez Ciebie konstrukcji, produkt możesz zakupić również w innych rozmiarach, dostępnych w naszej różnorodnej ofercie.

    • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    MarkaSimpson
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5701953365752