icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo

Łącznik płytka perforowana Simpson 120 x 240 x 2 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik płytka perforowana Simpson 120 x 240 x 2 mm
16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płytka perforowana znajdzie zastosowanie podczas tworzenia drewnianych konstrukcji na terenie Twojego gospodarstwa domowego. Produkt możesz wykorzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz, ponieważ posiada trwała budowę, odporną na korodowanie. Element możesz przymocować do różnych powierzchni przy użyciu gwoździ lub wkrętów.

  Cechy i zalety

  Płytka perforowana stosowana jest jako łącznik podczas budowania elementów domowego i przydomowego użytku – ogrodzeń, pergoli, schodów. Produkt zapewni łączonym drewnianym fragmentom odpowiednią trwałość. Możesz go wykorzystać podczas budowy domu, jak również w trakcie renowacji starych powierzchni. Element wykonano ze stali, dzięki czemu jest on bardzo trwały i odporny na występowanie odkształceń. Jego powierzchnię dodatkowo pokryto warstwą ocynku, dzięki czemu nie ulega korozji, co umożliwi Ci długotrwałe użytkowanie produktu. Płytka jest bardzo łatwa w montażu, dlatego swoje prace montażowe wykonasz szybko i dokładnie. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór łączników przeznaczonych do pracy z różnorodnymi materiałami.

  • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  Kod produktu5701953366001