icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo

Łącznik płytka perforowana Simpson 40 x 120 x 2 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik płytka perforowana Simpson 40 x 120 x 2 mm
4,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płytka perforowana stosowana jest jako łącznik drewnianych konstrukcji. Element posiada odpowiednio rozmieszczone otwory, które umożliwiają dokładne przykręcenie wkrętów oraz śrub. Produkt posiada wysokie właściwości wytrzymałościowe, dzięki czemu zapewni tworzonym przez Ciebie budowlom wysoką stabilność oraz długotrwałą żywotność.

  Cechy i zalety

  Płytka perforowana to element budowlany, który umożliwi Ci trwałe i profesjonalne połączenie drewnianych powierzchni. Produkt sprawdzi się podczas budowy domów kanadyjskich, szalunków czy też dachu. Element jest bardzo łatwy w montażu – przy użyciu gwoździ lub wkrętów precyzyjnie przymocujesz go do wybranego podłoża. Dzięki jego zastosowaniu zapewnisz swoim konstrukcjom wysoką sztywność i tym samym bezpieczne, stabilne funkcjonowanie. Do produkcji łącznika użyto stali, przez co jest bardzo wytrzymały. Dodatkowo element posiada wysoką odporność antykorozyjną, co wpływa na jego długą żywotność. W zależności od Twoich potrzeb, w naszym asortymencie znajdziesz płytki perforowane w różnych rozmiarach, dzięki czemu będziesz mógł dopasować element najlepiej odpowiadający parametrom tworzonych przez Ciebie konstrukcji.

  • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  Kod produktu5701953365257