Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik płytka perforowana Simpson 40 x 120 x 2 mm
Strzałka w prawo

Łącznik płytka perforowana Simpson 40 x 120 x 2 mm

5,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płytka perforowana stosowana jest jako łącznik drewnianych konstrukcji. Element posiada odpowiednio rozmieszczone otwory, które umożliwiają dokładne przykręcenie wkrętów oraz śrub. Produkt posiada wysokie właściwości wytrzymałościowe, dzięki czemu zapewni tworzonym przez Ciebie budowlom wysoką stabilność oraz długotrwałą żywotność.

   Cechy i zalety

    Płytka perforowana to element budowlany, który umożliwi Ci trwałe i profesjonalne połączenie drewnianych powierzchni. Produkt sprawdzi się podczas budowy domów kanadyjskich, szalunków czy też dachu. Element jest bardzo łatwy w montażu – przy użyciu gwoździ lub wkrętów precyzyjnie przymocujesz go do wybranego podłoża. Dzięki jego zastosowaniu zapewnisz swoim konstrukcjom wysoką sztywność i tym samym bezpieczne, stabilne funkcjonowanie. Do produkcji łącznika użyto stali, przez co jest bardzo wytrzymały. Dodatkowo element posiada wysoką odporność antykorozyjną, co wpływa na jego długą żywotność. W zależności od Twoich potrzeb, w naszym asortymencie znajdziesz płytki perforowane w różnych rozmiarach, dzięki czemu będziesz mógł dopasować element najlepiej odpowiadający parametrom tworzonych przez Ciebie konstrukcji.

    • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    MarkaSimpson
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5701953365257