LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik płytka perforowana Simpson 60 x 140 x 2 mm

Łącznik płytka perforowana Simpson 60 x 140 x 2 mm

6,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płytka perforowana stosowana jest jako łącznik drewnianych podłoży. Produkt z łatwością przymocujesz do wybranej powierzchni przy użyciu gwoździ lub wkrętów. Aby produkt zapewnił Twoim elementom użytkowym stabilność oraz odpowiednią sztywność, do jego wykonania użyto stalowej blachy ocynkowanej, które skutecznie zabezpiecza łącznik przed wystąpieniem szkodliwej rdzy.

   Cechy i zalety

    Płytkę perforowaną wykorzystasz do wykończenia połączeń elementów drewnianych. Aby zapewnić konstrukcjom odpowiednią stabilizację płytki mocowane są parami. Produkt możesz zastosować podczas tworzenia różnorodnych budowli, na przykład pergoli, konstrukcji dachowych. Łącznik posiada wysokie właściwości wytrzymałościowe, ponieważ do jego produkcji wykorzystano ocynkowaną stal, dzięki której jest odporny na korodowanie, co wpływa na jego długotrwałe i prawidłowe funkcjonowanie. Element możesz przymocować do drewnianej powierzchni przy użyciu gwoździ lub wkrętów. W naszym asortymencie płytka dostępna jest w różnych rozmiarach, przez co z łatwością wybierzesz element odpowiednio pasujący do wykonywanych przez Ciebie prac montażowych.

    • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    MarkaSimpson
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5701953365400