icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo

Łącznik płytka perforowana Simpson 60 x 140 x 2 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik płytka perforowana Simpson 60 x 140 x 2 mm
5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płytka perforowana stosowana jest jako łącznik drewnianych podłoży. Produkt z łatwością przymocujesz do wybranej powierzchni przy użyciu gwoździ lub wkrętów. Aby produkt zapewnił Twoim elementom użytkowym stabilność oraz odpowiednią sztywność, do jego wykonania użyto stalowej blachy ocynkowanej, które skutecznie zabezpiecza łącznik przed wystąpieniem szkodliwej rdzy.

  Cechy i zalety

  Płytkę perforowaną wykorzystasz do wykończenia połączeń elementów drewnianych. Aby zapewnić konstrukcjom odpowiednią stabilizację płytki mocowane są parami. Produkt możesz zastosować podczas tworzenia różnorodnych budowli, na przykład pergoli, konstrukcji dachowych. Łącznik posiada wysokie właściwości wytrzymałościowe, ponieważ do jego produkcji wykorzystano ocynkowaną stal, dzięki której jest odporny na korodowanie, co wpływa na jego długotrwałe i prawidłowe funkcjonowanie. Element możesz przymocować do drewnianej powierzchni przy użyciu gwoździ lub wkrętów. W naszym asortymencie płytka dostępna jest w różnych rozmiarach, przez co z łatwością wybierzesz element odpowiednio pasujący do wykonywanych przez Ciebie prac montażowych.

  • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  Kod produktu5701953365400