icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo

Łącznik płytka perforowana Simpson 80 x 240 x 2 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik płytka perforowana Simpson 80 x 240 x 2 mm
9,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płytka perforowana to praktyczny produkt montażowy stosowany podczas tworzenia konstrukcji wykonanych z drewna. Dzięki jego zastosowaniu, zapewnisz swoim domowym budowlom odpowiednią stabilność. Produkt posiada trwałą, odporną na korozję budowę, dzięki czemu możesz go stosować w różnych warunkach – zarówno w suchym, jak i mokrym środowisku.

  Cechy i zalety

  Łącznik stanowi uniwersalny element mocujący, który wykorzystasz podczas pracy z drewnianymi materiałami. Płytka perforowana zapewni tworzonym przez Ciebie budowlom odpowiednie zabezpieczenie, przez co będziesz mógł z nich swobodnie korzystać podczas codziennych domowych czynności. Element wykonano ze stalowej blachy, co świadczy o jego wysokiej trwałości. Ponadto produkt posiada nieprzeciętne właściwości odpornościowe – dodatkowa warstwa ocynku skutecznie niweluje występowanie rdzy. Łącznik możesz przykręcić w każdym miejscu drewnianej powierzchni poprzez zastosowanie wkrętów lub śrub. W zależności od potrzeb, płytki perforowane możesz zakupić również w innych rozmiarach, dostępnych w naszym bogatym asortymencie.

  • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  Kod produktu5701953356835