Zobacz więcej Ogrodzenia betonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia betonowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik podmurówki narożny Joniec 22 x 22 x 20 cm szary
Strzałka w prawo

Łącznik podmurówki narożny Joniec 22 x 22 x 20 cm szary

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik podmurówki narożny szary to element, od którego zależy prawidłowa konstrukcja ogrodzenia. Specjalnie wyprofilowany model zapewnia solidne łączenie dwóch bloczków z obu stron. Wyróżnia go wysoka trwałość oraz łatwy montaż w podłożu. Jeżeli jesteś na etapie budowy, sprawdź także inne produkty do wykonania systemu ogrodzeniowego.

   Cechy i zalety

    Zależy Ci na solidnie wykonanym ogrodzeniu? Najważniejszą jego częścią jest podstawa, która wykonana jest z bloczków i elementów scalających. Jednym z nich jest łącznik podmurówki narożny Joniec 22 x 22 x 20 cm szary. Wykonany z betonu wyróżnia się wysoką wytrzymałością. Ze względu na kontakt z podłożem nie reaguje na mrozy, silne upały oraz wilgoć. Dzięki temu przez długie lata zachowuje swoje właściwości. Łącznik podmurówki narożny szary scala bloczki w rogu działki. Z obu stron element wyposażony jest w wypustki, które są usytuowane tak, by wygodnie połączyć także górną siatkę bądź deski. Produkt pod względem wymiarów dostosowany jest do wysokości pozostałych komponentów. Ponadto gotowe do wykorzystania od razu po zakupie łączniki pozwalają na szybki montaż.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaJoniec
     Głębokość produktu220mm
     Szerokość produktu220mm
     Wysokość produktu200mm
     KolorSzary
     MateriałBeton
     Kod produktu5901874920591