icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Łączniki natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik podwójny Elektro-Plast Aquant natynkowy szary

Łącznik podwójny Elektro-Plast Aquant natynkowy szary

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W łączniku natynkowym podwójnym zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania techniczne, gwarantujące dużą trwałość, hermetyczność oraz funkcjonalność produktu. Dzięki starannemu oznakowaniu łącznik jest łatwy w montażu i późniejszym użytkowaniu. Miła dla oka kolorystyka utrzymana w odcieniach szarości nadaje mu ciekawy, nowoczesny wygląd.

   Cechy i zalety

    Łącznik natynkowy podwójny łączy w sobie staranność wykonania i praktyczne rozwiązania techniczne zapewniające długie, bezawaryjne działanie. Elastyczna membrana znajdująca się wewnątrz obudowy blokuje niekorzystne oddziaływanie wody i kurzu na metalowe elementy produktu, co znacznie wydłuża czas jego użytkowania. Instalacja łącznika przy wykorzystaniu wyraźnie oznaczonych przepustów kablowych nie zajmie Ci wiele czasu. Produkt idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których nacisk położony jest na efektywność, takich jak warsztaty, hale produkcyjne itp. Z łącznika łatwo usuniesz wszelkie zabrudzenia, nie zarysowując przy tym powierzchni. Staranne wykonanie produktu oraz jego prosty, klasyczny wygląd nadają mu nowoczesnego charakteru. Dzięki temu może być montowany w miejscach, w których ważne jest zachowanie odpowiedniego poziomu estetyki, jak np. w budynkach użyteczności publicznej.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP55
     Napięcie zasilania230V
     Prąd znamionowy10A
     KolorSzary
     Kod produktu5901130487714