Zobacz więcej Łączniki natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik podwójny Ospel Fala natynkowy biały

Łącznik podwójny Ospel Fala natynkowy biały

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy pomocy tego podwójnego łącznika będziesz mógł sterować oświetleniem w pomieszczeniu. Dzięki wykonaniu z tworzywa sztucznego element wykazuje trwałość – nie straci zatem swoich właściwości na skutek uszkodzenia mechanicznego. Produkt wyposażono w niewielkie podświetlenie, co podnosi komfort korzystania z niego po zmroku.

   Cechy i zalety

    Biały podwójny łącznik jest wyposażony w dwa wygodne przyciski, umożliwiające Ci sprawne operowanie elementem. Urządzenie jest przeznaczone głównie do instalacji oświetleniowej, jednak możesz je również wykorzystać do każdego rodzaju instalacji elektrycznych o niskim napięciu w Twoim domu. Wykonanie z trwałego tworzywa zapewnia bezawaryjność nawet po długim okresie eksploatacji. Przyłączenie do sieci elektrycznej łącznika jest proste i intuicyjne, podobnie jak czyszczenie go ze wszelkich zabrudzeń. Łącznik jest dostępny jest w neutralnym kolorze białym, co sprawia, że będzie pasował do każdego pomieszczenia w Twoim domu – sypialni, pokoju dziecka czy łazienki. W naszej ofercie dostępne są inne rodzaje łączników i przycisków tego samego producenta.

    • Seria hermetyczna natynkowa
    • Stopień ochrony IP44
    • Prąd znamionowy 16AX
    • Zaciski gwintowe

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP44
    Kod produktu5907577412012