icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Łączniki natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik pojedynczy Elektro-Plast Aquant natynkowy szary

Łącznik pojedynczy Elektro-Plast Aquant natynkowy szary

24,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik natynkowy to wysokiej jakości polski produkt spełniający najwyższe światowe standardy. Łącznik wykonany jest z twardego, odpornego na zarysowania tworzywa ABS, które jednocześnie posiada odpowiednie właściwości izolacyjne. Wnętrze łącznika znajduje się za specjalną elastyczną membraną, co zapewnia hermetyczność układu oraz wysoką odporność na kurz, pył i wodę. Produkt posiada atrakcyjny, szary kolor i nowoczesny wygląd.

   Cechy i zalety

    Wykonany w Polsce łącznik natynkowy pojedynczy jest produktem odpowiadającym międzynarodowym standardom. Wewnątrz obudowy, pomiędzy klapką a klawiszami, znajduje się elastyczna membrana, która zabezpiecza metalowe elementy przed szkodliwym oddziaływaniem niepożądanych substancji takich jak wilgoć i pył. Wyraźne oznakowanie umieszczone na obudowie łącznika umożliwi Ci jego montaż bez naruszania hermetycznego wnętrza. Produkt wykonany jest z odpornego na zarysowania tworzywa ABS, dzięki czemu nawet jeśli założysz go w warsztacie, hali produkcyjnej czy na zewnętrznej elewacji budynku, na długo zachowa swój oryginalny wygląd. Wykonany w dwóch odcieniach szarości ma nowoczesny charakter, przez co po zamontowaniu na ścianie prezentuje się doskonale.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP55
     Napięcie zasilania230V
     Prąd znamionowy10A
     KolorSzary
     Kod produktu5901130487691