Zobacz więcej Łączniki natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik pojedynczy Polmark Tarnów Lambda natynkowy czarny

Łącznik pojedynczy Polmark Tarnów Lambda natynkowy czarny

12,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojedynczy włącznik natynkowy będzie niezbędnym elementem sieci elektrycznej na strychach, w piwnicach i innych pomieszczeniach użytkowych. Za jego pomocą możesz włączać obwód oświetlenia. Wysokiej klasy materiały gwarantują normy bezpieczeństwa i trwałości. Dzięki prostej stylistyce i estetycznemu wykonaniu obudowy w czarnym kolorze, element ten sprawdzi się również w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

   Cechy i zalety

    Łącznik natynkowy jednobiegunowy jest przeznaczony do montażu zewnętrznego na ścianach, gdzie niemożliwe będzie założenie instalacji z puszkami podtynkowymi. Jego funkcją jest włączanie i wyłączanie obwodu oświetleniowego. Sprawdzona konstrukcja umożliwi Ci szybkie i intuicyjne przykręcenie do ściany. Czarna obudowa z polipropylenu i melaminy zapewni odporność mechaniczną, trwałość na wiele lat i bezpieczną izolację w wypadku przebić prądu. Wyrób polski zgodny z europejskimi standardami. Włącznik będzie dobrym rozwiązaniem dla pomieszczeń użytkowych. Harmonizować będzie także, jako ciekawy akcent, z nowocześnie urządzonymi wnętrzami mieszkalnymi typu loft. Klawisz zabezpiecza od góry gumowa warstwa ochronna, która jesti skuteczną osłonę przed wodą i wilgocią. Dzięki temu produkt nadaje się również do użytku zewnętrznego lub w miejscach z ujęciem wody.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP40
     Napięcie zasilania250V
     Prąd znamionowy6A
     KolorCzarny
     Kod produktu5907559800554