LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik przekrojowy Vents 204 x 60 mm fi 125 mm

Łącznik przekrojowy Vents 204 x 60 mm fi 125 mm

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik przekrojowy to bardzo praktyczny produkt, ponieważ z jego pomocą połączysz ze sobą szeregowo elementy wyróżniającą się zmiennym przekrojem, np. płaski i okrągły. Wykonany jest z tworzywa sztucznego, dlatego charakteryzuje się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Z jego gładkich powierzchni łatwo zetrzesz kurz i brud.

   Cechy i zalety

    Produkt znajdzie zastosowanie w systemach oraz przewodach wentylacyjnych – w domach, biurach, a także miejscach użyteczności publicznej. Doskonale sprawdza się w niewielkich ciągach wentylacyjnych, które są niezbędne w każdym budynku użytkowym. Produkt daje możliwość łączenia w sposób szeregowy kanałów o odpowiedniej średnicy. Ważną cechą łącznika jest prosty montaż, który polega na wciskaniu poszczególnych elementów. Z pracą poradzisz sobie samodzielnie, ponieważ nie wymaga konieczności zastosowania jakichkolwiek specjalistycznych narzędzi. Co ważne, łącznik jest wytrzymały oraz trwały, a także odporny na uszkodzenia, co gwarantuje mu funkcjonowanie bez awarii – wykonano go z tworzywa sztucznego. W naszym sklepie dostaniesz też inne rodzaje łączników.

    • Umożliwia szczelne połączenie kanałów płaskich z okrągłymi
    • Łatwy montaż na wcisk
    • Kompatybilny z systemem

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5906046101181