Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik przekrojowy Vents zmienny 120 x 60 /100 mm

Łącznik przekrojowy Vents zmienny 120 x 60 /100 mm

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W wywiewnych i nawiewnych systemach oraz przewodach wentylacyjnych sprawdzi się praktyczny łącznik przekrojowy zmienny. To bardzo praktyczny element montażowy, ponieważ pozwala na szeregowe łączenie kanałów o różnych kształtach. Nadaje się do użycia w domu prywatnym, mieszkaniu, biurze czy miejscu lub instytucji publicznej.

   Cechy i zalety

    Łącznik przekrojowy zmienny daje Ci możliwość łącznie ze sobą kanałów o różnym kształcie. To bardzo wygodny sposób, który znacznie przyspieszy i ułatwi przebieg prac. Co więcej, produkt charakteryzuje się bardzo łatwym montażem, który bez problemu przeprowadzisz samodzielnie. Poszczególne elementy mocuje się ze sobą za pomocą wciskania, dlatego nie potrzebujesz do pracy żadnych specjalistycznych narzędzi. Ze względu na to, że wyrób wykonano w całości z tworzywa sztucznego, wykazuje on odporność na uszkodzenia, co przekłada się na jego żywotność – raz zamocowany wspomaga system wentylacyjny przez długi czas. Wykorzystasz go w domu, mieszkaniu, a także w biurze. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też inne rodzaje łączników.

    • Umożliwia szczelne połączenie kanałów płaskich z okrągłymi
    • Łatwy montaż na wcisk
    • Kompatybilny z systemem

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5906046102621