LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Łączniki natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik schodowy pojedynczy Elektro-Plast Hermes natynkowy brązowy

Łącznik schodowy pojedynczy Elektro-Plast Hermes natynkowy brązowy

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojedynczy wyłącznik schodowy Hermes przeznaczony jest do zamontowania na powierzchni ściany. Wyłącznik znajdzie zastosowanie na klatce schodowej, a dzięki praktycznemu nadrukowi na obudowie, nie pomylisz go z dzwonkiem. Wyłącznik sprawdzi się także w korytarzu prowadzącym na schody i na domowej klatce schodowej. Z powodzeniem zamontujesz go również w piwnicy.

   Cechy i zalety

    Schodowy, pojedynczy wyłącznik Hermes służy do montażu natynkowego w pobliżu schodów. Umożliwia wygodne włączenie i wyłączenie światła. Hermetyczna obudowa dodatkowo uchroni włącznik przed wilgocią w mokrych pomieszczeniach, dzięki czemu jest bezpieczny w użytkowaniu. Praktyczny nadruk w kształcie schodów pozwoli uniknąć omyłkowego wciśnięcia dzwonka sąsiada. Obudowa w kolorze brązowym odporna jest na drobne zabrudzenia, a dodatkowo łatwo się ją czyści dzięki zastosowaniu gładkiego tworzywa sztucznego. Włącznik jest odporny na zachlapania wodą, a jego obudowa stanowi barierę dla insektów. Dzięki zastosowaniu ramki, w prosty sposób można go połączyć z innymi produktami serii Hermes, tworząc unikalną kompozycję, która dodatkowo będzie praktycznym rozwiązaniem na klatkach schodowych bądź przy schodach zewnętrznych.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP44
     Kod produktu5901130483174