Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lakier antykorozyjny Dupli Color Rust Stop RAL 3000 czerwony 0,4 l

Lakier antykorozyjny Dupli Color Rust Stop RAL 3000 czerwony 0,4 l

49,98
/ szt.
124,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lakier antykorozyjny w sprayu Stop Dupli-Color przeznaczony jest do stosowania bezpośrednio na rdzę – nie wymaga podkładu. Łączy antykorozyjne funkcje z dobrze kryjącymi właściwościami – nasycona czerwień tworzy na pokrywanych powierzchniach twardą powłokę nawierzchniową. Produkt nadaje się do odnawiania bram, ogrodzeń balustrad, narzędzi ogrodniczych, huśtawek i domowych przedmiotów dekoracyjnych.

   Cechy i zalety

    Lakier antykorozyjny w sprayu Stop Dupli-Color przeznaczony jest do stosowania bezpośrednio na rdzę – nie wymaga podkładu. Łączy antykorozyjne funkcje z dobrze kryjącymi właściwościami – nasycona czerwień tworzy na pokrywanych powierzchniach twardą powłokę nawierzchniową i gwarantuje szybkie schnięcie. Aerozol do szybkich zastosowań dociera nawet do trudno dostępnych miejsc i ułatwia tym samym prace naprawcze i dekoracyjne. Zapewnia przyczepność nawet na wymagających powierzchniach, takich jak aluminium, gołe i ocynkowane blachy ze stali, żelazo, miedź lub mosiądz. Lakier jest odporny na wpływ czynników pogodowych, dlatego nadaje się do odnawiania bram, ogrodzeń balustrad, narzędzi ogrodniczych, huśtawek i tym podobnych. Można go również bezpiecznie stosować na kamień, drewno oraz szkło. Należy do serii Rust Stop – kilkunastu matowych lub połyskujących barw z palety RAL.

    • Produkt 4 w 1
    • Do stosowania bezpośrednio na rdzę
    • Aktywna ochrona antykorozyjna
    • Wysoce kryjąca powłoka
    • Szybkoschnący
    • Bardzo wysoka wydajność
    • 4 w 1: podkład, ochrona antykorozyjna, farba, warstwa ochronna

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu4048500179303