Zobacz więcej Farby z brokatem

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby wewnętrzne

Strzałka w prawo

Farby dekoracyjne

Strzałka w prawo

Farby z brokatem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lakier brokatowy Primacol Glamour 1 l

Lakier brokatowy Primacol Glamour 1 l

99,98
/ szt.
99,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lakier brokatowy Primacol Glamour powleka wybraną powierzchnię dekoracyjno-ochronną warstwą. Stanowi niewątpliwą ozdobę – delikatne drobinki srebra pięknie się mienią i ożywiają przestrzeń. Matowa powłoka dodatkowo sprawia, że ściana staje się odporna na zmywanie. Preparat świetnie sprawdzi się między innymi na tynkach mineralnych i gipsowych, cegłach oraz tapetach z włókna szklanego.

   Cechy i zalety

    Chcesz nieco ożywić swoje wnętrze, ale nie masz ochoty na gruntowne zmiany? Postaw na lakier brokatowy Primacol Glamour 1 l. Z jego pomocą uzyskasz na swoich ścianach przezroczystą, matową powłokę z delikatnymi drobinkami. Płatki srebra pięknie odbijają światło i nadają powierzchni niebanalne wykończenie. Oprócz niewątpliwych walorów dekoracyjnych lakier brokatowy Primacol Glamour cechuje się też dużą funkcjonalnością. Sprawia bowiem, że ściana jest odporna na zmywanie i łatwa do utrzymania w czystości. Preparatu możesz z powodzeniem używać także jako ozdobę powierzchni wykończonej za pomocą pasty strukturalnej. Lakier nadaje się także na tapety z włókna szklanego, płyty gipsowo-kartonowe, cegły i powierzchnie drewniane.

    • Odporny na zmywanie
    • Skala połysku: mat

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia12 - 24 godziny
    Czas schnięcia nieprzylepny3h
    Informacje o LZO45.5g/L
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel
    KolorPrzezroczysty
    Kod produktu5906725258403