Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lakier Dupli Color Super gold 400 ml

Lakier Dupli Color Super gold 400 ml

48,98
/ szt.
122,45
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lakier Color Spray marki Dupli-Color to dekoracyjny spray w kolorze starego złota, który pozostawia na zdobionych i naprawianych powierzchniach efekt metalicznego połysku. Spray jest przeznaczony do malowania różnorodnych powierzchni – pokrywa drewno, metal, aluminium, szkło, kamień, papier, karton, eternit, porcelanę i wiele tworzyw sztucznych.

   Cechy i zalety

    Lakier Color Spray marki Dupli-Color to dekoracyjny spray w kolorze starego złota, który pozostawia na zdobionych i naprawianych powierzchniach efekt metalicznego połysku. Baza żywic syntetycznych sprawia, że tworzona warstwa lakieru jest nieścieralna, odporna na zarysowania i uderzenia. Spray jest przeznaczony do malowania różnorodnych powierzchni – pokrywa drewno, metal, aluminium, szkło, kamień, papier, karton, eternit, porcelanę i wiele tworzyw sztucznych. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV, można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Idealnie kryje malowane powierzchnie i zapewnia 100 procent powtarzalności koloru według tabeli RAL. Spray w kolorze Super Gold zawiera pigmenty gwarantujące uzyskanie metalicznego efektu.

    • Fantastyczny efekt połysku
    • Atrakcyjny, metaliczny wygląd
    • Odporny na ścieranie
    • Szybkoschnący
    • Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

    Specyfikacja techniczna

    Pokrycie2m²
    SeriaSuper
    Czas schnięcia24 godziny
    Informacje o LZO812.6g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorZłoty
    Kod produktu4048500243233