Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lakier metaliczny szybkoschnący Forever Paints 400 ml czarny

Lakier metaliczny szybkoschnący Forever Paints 400 ml czarny

34,98
/ szt.
87,45
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana emalia satynowa wyróżnia się świetnymi właściwościami użytkowymi i dobrym kryciem malowanej powierzchni. Szybkoschnący produkt nadaje się do zmiany wyglądu wielu powierzchni, m.in. metalu, drewna, tworzyw sztucznych. Farba ta tworzy bardzo dekoracyjny, metaliczny efekt. Może być wykorzystywana wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

   Cechy i zalety

    Prezentowany lakier w sprayu w czarnym kolorze posiada satynowe wykończenie, dzięki czemu malowany produkt prezentuje się elegancko i gustownie. Dzięki temu produktowi łatwo zmienisz wygląd posiadanego mebla czy elementu dekoracyjnego. Farba nakładana jest poprzez serię rozpyleń. Forma aerozolu sprawia, że produkt jest łatwy i szybki w użyciu. Dlatego bez przeszkód mogą korzystać z niego także osoby, które dopiero uczą się samodzielnej renowacji przedmiotów. Farba nie tylko zdobi, ale także konserwuje powierzchnię przedmiotu. Dedykowana jest do malowania metalu, ale równie dobrze poradzi sobie z pokryciem powierzchni drewna czy tworzyw sztucznych. Farbę wykorzystać możesz także na zewnątrz budynków, ponieważ jest ona odporna na wpływ czynników atmosferycznych.

    • Tworzy metaliczne, satynowe powłoki
    • Doskonałe krycie
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba w sprayu
    Pokrycie2.2m²
    SeriaForever paints
    Czas schnięcia nieprzylepny2h
    Informacje o LZO660g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorCzarny
    Kod produktu5906291024501