Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lakier metaliczny szybkoschnący Forever Paints 400 ml srebrny

Lakier metaliczny szybkoschnący Forever Paints 400 ml srebrny

34,98
/ szt.
87,45
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy pomocy satynowej farby w srebrnym odcieniu możesz szybko i skutecznie zmienić wygląd oraz zabezpieczyć meble i elementy wyposażenia znajdujące się w Twoim domu, na balkonie i w ogrodzie. Emalia w aerozolu dobrze kryje malowaną powierzchnię, pozostawiając powłokę o ciekawym metalicznym efekcie, zmieniającym się pod wpływem oświetlenia.

   Cechy i zalety

    Satynowy produkt w srebrnym kolorze jest idealnym sposobem na wprowadzenie szybkiej, lecz dużej zmiany w swoim otoczeniu. Bez problemu samodzielnie odmienisz kolor swojego mebla, stworzysz dekorację na ścianie czy pomalujesz zwykłą figurkę tworząc z niej ciekawą dekorację. Satynowy efekt najlepiej prezentuje się na gładkich, jednolicie pokrytych powierzchniach. Dlatego też prezentowana emalia posiada wysokie właściwości kryjące i wypełniające powierzchnię. Na srebrno pomalujesz z powodzeniem elementy powstałe z drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Przy jej pomocy możesz nie tylko upiększyć, ale także zabezpieczyć meble i elementy wyposażenia w Twoim domu, na balkonie i w ogrodzie. Emalia jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV.

    • Tworzy metaliczne, satynowe powłoki
    • Doskonałe krycie
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba w sprayu
    Pokrycie2.2m²
    SeriaForever paints
    Czas schnięcia nieprzylepny2h
    Informacje o LZO620g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorSrebrny
    Kod produktu5906291024549