Lakier szybkoschnący Altax bezbarwny półmat 0,25 l
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Szybkoschnący lakier to idealny produkt, który usprawni Ci odświeżanie drewnianych mebli w Twoim mieszkaniu. Produkt nada ładny połysk drewnianym drzwiom, ościeżnicom czy też stolikowi. Lakier zaraz po wyschnięciu, doskonale zabezpieczy powierzchnie przed przetarciami lub zarysowaniami, dzięki czemu drewniane dodatki oraz meble posłużą Ci wiele lat
Cechy i zalety
Jeśli chcesz subtelnie odnowić meble w Twoim domu lub nadać pomieszczeniu estetyczną prezencję, przyda Ci się szybkoschnący lakier. Produkt przede wszystkim nada półmatowy połysk boazerii w przedpokoju, stolikowi nocnemu w sypialni czy też ościeżnicy drzwiowej. Preparat sprawi, że drewniane meble odzyskają ładny wygląd, dzięki czemu odświeżą pomieszczenie. Lakier zaraz po wyschnięciu, zabezpiecza drewniane powierzchnie przed zadrapaniami i zarysowaniami, dlatego meble oraz boazeria będą Ci służyć przez wiele lat. Produkt ma bezbarwny kolor, który idealnie podkreśli naturalny, drewniany odcień Twoich mebli. Produkt naniesiesz na powierzchnię za pomocą pędzla lub wałka. W naszym asortymencie dostępne są również lakiery, które dostosujesz do charakteru swojej pracy
- Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 130 g/l
- Odporny na zarysowania i zadrapania
- Łagodny zapach
- Nie żółknie i podkreśla rysunek drewna
- Szybkoschnąca formuła
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
| Czas schnięcia | 20 min |
|---|---|
| Kolor | Bezbarwny |
| Liczba zalecanych aplikacji | 3 |
| Marka | Altax |
| Metoda aplikacji | Pędzel lub wałek |
| Pokrycie | 5m² |
| Pokrycie z litra | 20m²/L |
| Kod produktu | 5900172247119 |
Producent / osoba odpowiedzialna w UE
Producent
Sherwin-Williams Poland Sp. z.o.o
Adres
Brodziszewo, ul Kopanińska 7
Szamotuły
wielkopolskie
64-500
Polska
Kontakt
Opinie
3.42 / 5(7 opinii)Tomekkkk1234 - 1 / 5 - 23.03.2025
Słaby lakier
Blat ze stołu jadalnego pomalowany został dwu krotnie według zaleceń producenta. Niestety słabo zabezpieczył blat i plama przedostała się przez powłokę do drewna. Nie polecan
Artczi - 1 / 5 - 15.06.2024
Badziew
Położony zgodnie z wytycznymi. Polakierowany blat od wyspy. Kleji się do niego wzytko uczucie beznadziejnie użytkowania.
- 4 / 5 - 11.09.2021
Lakier szybkoschnący Altax bezbarwny półmat 0,25 l
Jak za taką cenę, pomalować jakiś mebel może być Szybko schnie i nie smierdzi
Ponury - 5 / 5 - 15.11.2018
Lakier szybkoschnący Altax bezbarwny półmat 0,25 l
Lakier po prostu idealny. Nakładanie go to sama przyjemność, tak samo mycie narzędzi po pracy. Nic nie potrzeba tylko ciepła woda i się nie lepi do wszystkiego jak inne lakiery których używałem. Wielkim plusem też jest schnięcie do godziny, a potem już druga warstwa. Z czystym sumieniem mogę polecić.
- 4 / 5 - 27.09.2016
Lakier szybkoschnący Altax bezbarwny półmat 0,25 l
Wypróbowałam ten środek podczas mojego remontu i muszę przyznać, że sprawdza się naprawdę dobrze
- 5 / 5 - 19.07.2016
Lakier szybkoschnący Altax bezbarwny półmat 0,25 l
odnowiłem boazerię w letniej kuchni. lakier faktycznie szybko schnie. wszystko w porządku.
- 4 / 5 - 24.03.2016
Lakier szybkoschnący Altax bezbarwny półmat 0,25 l
przede wszystkim super szybko schnie! no rewelacja. ładnie wygląda po nałożeniu, więc to też na plus