LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Panele dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Panele ścienne

Strzałka w prawo

Panele dekoracyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lamel ścienny Stegu Linea Comfort 5 elementów Botanic black
Strzałka w prawo

Lamel ścienny Stegu Linea Comfort 5 elementów Botanic black

168
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty

Kolor

Strzałka wstecz
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lamel ścienny Stegu Linea Comfort Botanic black to element dekoracyjny wyróżniający się nowoczesną stylistyką i atrakcyjnym zestawieniem kolorów. Został wyprodukowany z naturalnego surowca. Ozdobny panel pomoże Ci stworzyć wnętrze, w którym ściany będą rzucać się w oczy! Lamel możesz zamontować w pionie i poziomie, co daje Ci więcej możliwości aranżacyjnych.

   Cechy i zalety

    Do stworzenia efektownej dekoracji wnętrza przyda Ci się lamel ścienny Stegu Linea Comfort 5 elementów Botanic black. Ozdobny panel pozwoli Ci zapomnieć o niepozornych białych ścianach! Wykonany z płyty MDF, powstałej z naturalnego surowca, lamel skutecznie odmieni wnętrze Twojego domu. Zestawienie intensywnych barw sprawia, że lamel nadaje pomieszczeniu wyrazistości. Ciemna zieleń i czerń tworzą intrygujące połączenie. Urodę elementu dodatkowo podkreśla nowoczesny design. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, możesz zainstalować lamel w układzie pionowym lub poziomym. Montaż panelu jest bardzo prosty. Do jego zamocowania wystarczy Ci odpowiedni klej. Lamel ścienny Stegu Linea Comfort Botanic black ma certyfikat FSC®. Lamel jest przeznaczony do użytku wewnątrz budynków.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu246mm
     Wysokość produktu2650mm
     Waga produktu9200g
     KolorUrban / czarny
     Kod produktu5907762315098