Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Oświetlenie meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Oświetlenie meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampa Horoz Serce 3 x 0,3 W LED mix

Lampa Horoz Serce 3 x 0,3 W LED mix

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Widoczna tutaj lampka to wygodne w użyciu ozdobne źródło światła, które możesz podłączyć bezpośrednio do kontaktu w wybranym przez siebie pomieszczeniu. Model ten wykonano w kształcie serca, co pozwoli Ci uzyskać ciekawy efekt po jego zaświeceniu. Delikatne światło, które emituje lampka pomoże Ci się zrelaksować i utworzyć nastrojową atmosferę.

  Cechy i zalety

  Prezentowany tutaj produkt to lampka w kształcie serca, która może stanowić ozdobne źródło światła w wybranych przez Ciebie pomieszczeniach. Jej konstrukcja pozwala włożyć Ci ją bezpośrednio do kontaktu, co sprawia że jest ona bardzo mobilna i możesz używać jej w różnych częściach mieszkania. Umieszczona w pokoju dziecka, może pomagać mu w zaśnięciu i niwelować dyskomfort związany z ciemnością. Dzięki temu, że lampka ta jest wykonana z tworzywa sztucznego wykończonego w mlecznym kolorze, światło, które emituje jest przyjemne i nastrojowe, a w połączeniu z kształtem daje oryginalny efekt. Model ten świeci kilkoma żarówkami LED-owymi, co sprawia, że jest on bardzo ekonomiczny w zużyciu energii, dzięki czemu możesz pozwolić mu na świecenie przez całą noc.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaHoroz
   KolorBiały
   Kod produktu5901477322501